Projektanci planując różne układy ustawienia szafek biorą pod uwagę przede wszystkim wielkość powierzchni kuchni. Te najbardziej popularne i wygodne są ustawione w kształcie litery U lub G. Najmniej funkcjonalne są szafki ustawione w kształcie litery L, ale to najczęściej wybierane formy zabudowy ze względu na warunki budowlane naszych mieszkań. Niedoskonałości zabudowy możemy zminimalizować stosując odpowiednie akcesoria do zabudowy szafek.

Nasz projektant, kierując się wymaganiami klienta, pomoże w wyborze rodzaju i koloru frontów oraz dodatków tak, aby Państwa meble kuchenne miały niepowtarzalny styl i charakter.

Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór frontów kuchennych, blatów oraz pozostałych akcesorii meblowych i dodatków oraz sprzętu AGD,  które pozwolą stworzyć niepowtarzalną aranżację.

Wysoka klasa materiałów z jakich produkowane są nasze meble oraz atrakcyjne i indywidualne ceny gwarantują najwyższą jakość naszych produktów i Państwa satysfakcje. Projektanci wyróżniają 4 strefy użytkowe w kuchni, które odpowiadają czynnościom wykonywanym w kuchni:

  • strefa przechowywania: w tym miejscu znajdują się lodówka, zamrażarka, szafka na zapasy, czy inne produkty spożywcze lub szafka na zastawę stołową,
  • strefa przygotowywania posiłków: blat roboczy, zlewozmywak, ale też szafka na podręczne artykuły gospodarstwa domowego, sztućce, przyprawy
  • strefa gotowania: płyta grzewcza lub kuchenka gazowa, szafka na garnki
  • strefa zmywania: zmywarka, zlewozmywak, sortownik na odpady

Każda strefa może zostać zaaranżowana tak aby potrzebne artykuły gospodarstwa domowego czy produkty żywnościowe znajdowały się w zasięgu ręki. Wymienione strefy przenikają się wzajemnie w swoich funkcjach. W utrzymaniu porządku i co ważne wygody użytkowania w każdej strefie możemy dobrać odpowiednie wyposażenie szafek.