Od czego należy zacząć? Oczywiście od wymierzenia całego pomieszczenia, pozwoli to na odpowiedni dobór mebli i ich rozplanowanie. Dlatego też zachęcamy do umówienia się, z jednym z naszych projektantów w celu dokonania pomiaru, projektu i wyceny. Ten proces jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący państwa do podpisania zamówienia. Podczas pomiarów mogą państwo skorzystać z fachowego doradztwa, m.in. umiejscowienie podłączeń gazowych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych dzięki czemu unikną państwo dodatkowych kosztów.Nasz projektant, kierując się wymaganiami klienta, przedstawi państwu wizualizacje komputerową projektu oraz ofertę cenową. Tworząc ofertę kierujemy się aktualnymi trendami, wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Staramy się, by nasze meble były wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Po dokonaniu zamówienia, kolejnym jego etapem jest montaż.
W terminie ustalonym zostanie przeprowadzony montaż zamówienia, o którym zostaną państwo z wyprzedzeniem kilku dniowym poinformowani.
Dzięki posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu zdobytym przez lata pracy, mają państwo gwarancję jakości i solidnie wykonanych mebli.
Posiadając uprawnienia gazowe i elektryczne przeprowadzamy podłączenia sprzętu agd oraz hydrauliczne.